… zabiegi szyjemy na miarę…

 

Kosmeo to mobilny gabinet kosmetyczny, który powstał z pasji do pięknej, zdrowej skóry oraz zadbanych dłoni i stóp. Świadczę usługi zarówno z dojazdem do klienta, jak i w formie stacjonarnej, w gabinecie w Bytomiu - Miechowicach, przy ulicy Felińskiego 47/1A, do którego serdecznie zapraszam. Oferta Kosmeo skierowana jest do kobiet, mężczyzn i młodzieży, którzy w sposób profesjonalny i bezpieczny chcą dbać o swoją urodę i zdrowie. Moją filozofią jest holistyczne podejście do zagadnień pielęgnacji skóry, które obejmuje nie tylko odpowiednio dobrane zabiegi w gabinecie, ale również zachęcanie moich klientów do korzystania z dobrodziejstw płynących ze zdrowego trybu życia (właściwej diety, aktywności fizycznej), będących nieodzownym elementem współczesnej kosmetyki.

Mobilna forma usług gabinetu Kosmeo dedykowana jest przede wszystkim: młodym mamom, osobom starszym, klientom, których czas pracy nie pozwala na korzystanie ze stacjonarnych gabinetów kosmetycznych, tym, którzy chcą pozostać anonimowi i nie chcą korzystać z masowych gabinetów, oraz wszystkim, którzy preferują poddawanie się zabiegom pielęgnacyjnym w zaciszu własnego domu. Usługi wykonywane mobilnie, nie różnią się jakością ani prestiżem od tych wykonywanych w profesjonalnym gabinecie, ponieważ dysponuję wysokiej klasy urządzeniami do zabiegów na twarz i ciało, a w swojej pracy stosuję wysokiej jakości kosmetyki i preparaty. Istotnym kryterium jest również higiena i bezpieczeństwo, dlatego w pracy stosuję przede wszystkim jednorazowe akcesoria, a te wielorazowego użytku są zawsze poddawane procesowi sterylizacji.

Zawsze dobieram zabiegi, aparaturę i preparaty kosmetyczne do indywidualnych potrzeb danej skóry i danego problemu. Nigdy nie stosuję utartych schematów zabiegowych, każda moja propozycja jest dokładnie przemyślana i wynika z wnikliwej analizy problemu oraz potrzeby klienta. Po zabiegu przekazuję wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej, pomagam w doborze odpowiednich kosmetyków, udzielam wskazówek dotyczących stylu życia, które utrzymają i przedłużą rezultaty zabiegów profesjonalnych.

Pracuję na prestiżowych markach:

-w pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci: ESSIE,

-w pielęgnacji skóry: Abacosun (Viviean, DeNoyle`s, Dermica Switzeland, Rica), Ella, Depileve, N-Symbiosis oraz inne,

-zawansowana aparatura zabiegowa: Abacosun: Żelazko Przeciwzmarszczkowe, mezoterapia mikroigłowa, drenaż limfatyczny twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, lipodermologia, bipolarne fale radiowe z chromoterapią, masaż vacum i wiele innych.

Na bieżąco śledzę nowości w branży kosmetycznej, biorę udział w licznych szkoleniach i seminariach, tak aby wykorzystywać w swojej pracy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pielęgnacji skóry i stale poszerzać swoją ofertę o nowe preparaty i urządzenia.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Zawsze chętnie odpowiem na Państwa pytania.

 

Alina Lison